НовинкаПодарок

❤️Конструктор Кафе серії "Країна мрій" 298 деталей Ausini арт. 24606 конструктор блококвий для дівчаток
788 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120771
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Конструктор Кафе серії "Країна мрій" 298 деталей Ausini арт. 24606 конструктор блококвий для дівчаток»
Конструктор Кафе серії "Країна мрій" 298 деталей Ausini арт. 24606 конструктор блококвий для дівчаток
Що може бути краще за чашки смачної кави з гарним виглядом?
Насолодитися всім цим можна у милій та затишній кав'ярні “The delicious cake”!
За кілька кроків перед Вами стоятиме стильний та атмосферний заклад із двох поверхів.
Особливості:
- можна за кілька кроків відтворити миле дівоче кафе;
- деталі для корпусу виконані у тематичному забарвленні;
- ігрові фігурки для більшої насиченості гри;
- безліч аксесуарів для відтворення ігрової ситуації;
- ігрові рухливі елементи, які додають насиченості грі;
- допоможе урізноманітнити дозвілля і повністю зануриться у захватну гру;
- рівень складності - 3.
Комплектація:
- деталі конструктора;
- інструкція.
Характеристики:
- Тематика: Затишне кафе;
- Кількість деталей: 298;
- Тип кріплення: Пазовий;
- Розмір деталей: Стандарт;
- Мінімальний вік: 6 років.
- Колір: Різнокольоровий
- Стать: Дівчинка
- Розмір упаковки: 35 х 5,5 х 31 см
- Упаковка: Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ausini Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Транспорт |
| Количество деталей | 298 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 788 ₴



