
❤️Конструктор в пластиковому боксі Аеродром 142 деталі, великий пластиковий конструктор ТМ Doloni 013888/33
763 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120766
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Конструктор в пластиковому боксі Аеродром 142 деталі, великий пластиковий конструктор ТМ Doloni 013888/33»
Конструктор в пластиковому боксі Аеродром 142 деталі, великий пластиковий конструктор ТМ Doloni 013888/33
Великий, яскравий розвиваючий конструктор Аеродром порадує вашого малюка і стане чудовим подарунком до будь-якого свята. Конструктор знаходиться в симпатичному пластиковому боксі, зверху спеціальна кришка, вона може слугувати платформою для гри. Деталі конструктора зроблені з якісного пластику, вони великі і яскраві. З конструктора можна побудувати великий аеродром з літаками.
Після гри малюк зможе самостійно зібрати всі деталі конструктора в пластиковий бокс, це дуже зручно і легко привчить дитину до порядку.
Характеристики:
- Тип: конструктор
- Виробник: ТМ Doloni
Кількість: 142 деталі - Вік дитини: 3 +
- Розміри: 28 х 27 х 17 см
- Паковання: Пластиковий бокс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doloni |
| Страна производитель | Украина |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Транспорт |
| Количество деталей | 142 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
- Цена: 763 ₴



