
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Дитяча дерев'яна іграшка Гардероб "Модниці" MD 1076 Ляльки з одягом на магнітах»
Дитяча дерев'яна іграшка Гардероб "Модниці" MD 1076 Ляльки з одягом на магнітах
Яка дівчинка не любить паперових лялечок, яких потрібно було вирізати по контурах і одягати в паперові наряди? Тепер гра в "переодевашкі" стала набагато простіше, красивіше і якісніше, адже є дерев'яна магнітна гра-гардероб Модниці MD 1076! Лялечки-основи зроблені з дерева, а значить екологічні і довговічні. До них кріпляться магнітні елементи одягу, а кількість нарядів і образів вразить навіть саму завзята модниця.
Безсумнівний плюс іграшки в тому, що вона виконана їх безпечних матеріалів і підійде для гри навіть найменшим. Подібні іграшки розвивають уяву, координацію рухів, моторику пальців, тактильні навички, логічне та образне мислення, а також формують у дівчаток творчі здібності і хороший смак в одязі. Весело грати як самостійно, так і з друзями. Крім того, за допомогою ляльок і нарядів малятка можуть придумувати цілі історії, краще познайомитися з предметами одягу та її поєднаннями.
Особливості гри:
- розвиває смак в одязі;
- магнітна конструкція;
- тренує дрібну моторику рук;
- з безпечних матеріалів;
- розвивають уяву;
- захоплююче проведення часу.
Характеристики іграшки:
- матеріал: дерево;
- країна виробник: Китай;
- вік: від 3-х років;
- розміри коробки: 47х32х2,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Магнитный |
| Пол | Для девочек |
| Возраст | От 3-х лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 470 мм |
| Ширина упаковки | 25 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
- Цена: 875 ₴






