
❤️Розвиваючий стіл для дітей Музичний дитячий ігровий центр 648A-51 звук, барабан, кермо, орган, сортер
2 816 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120734
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Розвиваючий стіл для дітей Музичний дитячий ігровий центр 648A-51 звук, барабан, кермо, орган, сортер»
Дитячий музичний розвиваючий столик інтерактивний ігровий центр з музикою підсвічуванням і мелодіями для дітей
Центр розвивальний 648A-51-52 - це чудова, універсальна іграшка для маленьких діток, яка приверне увагу яскравими фарбами, а також приверне його увагу цікавими іграми надовго. Ігрова панель містить у собі безліч різних цікавих елементів і складається з розвивальних і розважальних ігор. Вони дуже добре впливають на дитячий розвиток: змушують думати, розвивають моторику, спрямовують мислення, тренують пам'ять.

Розвивальний ігровий столик поєднує в собі безліч захопливих і розвивальних функцій, розташованих на панелі:
- різнокольорові клавіші піаніно 3 режими - веселі мелодії, звуки тварин, колірна вікторина знімне брязкальце;
- ключ запалювання - під час увімкнення відтворює характерний звук;
- кермо, що обертається, з сигналом - відтворює звук їзди автомобіля і фрази англійською мовою;
- сортер із геометричними фігурами різних форм;
- гра "злови клавішу, що світиться";
- музичні інструменти;
- шестерінки, що обертаються;
- пальчиковий лабіринт;
- брязкальце-телефон;
- барабан із паличками - під час удару підсвічується і відтворює звуки удару барабана;
- рухома гусениця;
- важіль з міні-машинкою - відтворює фрази англійською мовою;
- фігурка мавпочки - активує роботу каруселі;
- карусель, що обертається, - відтворює веселу мелодію; щоб увімкнути карусель, потрібно повернути фігурку мавпочки в правий бік.
Музична панель має 2 рівні регулювання гучності. Іграшка працює від 3х батарейок типу "АА - не входять до комплекту.
Характеристики:
- Тип: розвивальний центр
- Тип живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Матеріал: пластик
- Вік дитини: від 1 року
- Розмір столика: 45 х 45 х 45 см
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір коробки: 60 х 16,5 х 43,5 см
- Колір: Червоний, Блакитний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид стола по своему назначению | игровой |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Стол |
| Возрастная группа | Для детей |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 450 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 450 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | пластик |
| Опоры | пластик |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Да |
- Цена: 2 816 ₴





