
❤️Дитячий навчальний інтерактивний планшет з абеткою WToys TK - 00921 слова, вірші, загадки, казки, пісні
490 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120727
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий навчальний інтерактивний планшет з абеткою WToys TK - 00921 слова, вірші, загадки, казки, пісні»
Дитячий навчальний інтерактивний планшет з абеткою WToys TK - 00921 слова, вірші, загадки, казки, пісні, скоромовки

Що цікавішою буде іграшка, тим веселіше і плідніше проходитиме процес навчання. Інтерактивний планшет від "WToys" - це чудовий інструмент для розвитку малят та покращення їхного мовлення.
Його покликання - навчити дитину рахувати, познайомити її з українською абеткою, навчити розрізняти кольори та форми, а також розважити різноманітними віршиками, кумедними скоромовками, повчальними казками та веселими дитячими піснями. А наприкінці навчання маля зможе перевірити свої знання з допомогою маленького іспиту.
Особливості:
- розмір планшета: 14х1х18,5 см;
- озвучування українською мовою;
- сенсорний екран;
- яскраве оформлення ігрової панелі із зображенням тварин;
- планшет працює від 3-х батарейок “АА” (не додаються);
- працює у декількох режимах:
1 - 10 скоромовок;
2 - режим абетки: літери, слова та віршики;
3 - вікторина;
4 - режим вивчення цифр, форм та кольорів;
5 - 10 казок;
6 - 10 дитячих пісень
- можливість регулювання гучності;
- гра на перевірку знань “Іспит”.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игровой планшет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Воспроизведение звуков/фраз людей, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Языки | Украинский |
| Ширина | 14.5 см |
| Длина | 19 см |
| Высота | 2 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| Высота упаковки | 20 мм |
- Цена: 490 ₴






