НовинкаПодарок

❤️Дитячий ігровий розвиваючий килимок пазл з EVA 119 м'яке покриття для підлоги 50x50см 12шт. Різні кольори
2 054 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120722
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий ігровий розвиваючий килимок пазл з EVA 119 м'яке покриття для підлоги 50x50см 12шт. Різні кольори»
Дитячий ігровий розвиваючий килимок пазл з EVA 119 м'яке покриття для підлоги 50x50см 12шт. Різні кольори
Чудовий килимок, дуже м'який та надійний, виконаний з кращіх матеріалів що б діти з легкістю виконували всі вправи, які можна тільки придумати і при цьому нічого собі не пошкоджували. Має відмінний розмір який дуже зручно використовувати в ігровій кімнаті. Вам та вашій дитині буде зручно і комфортно використовувати його в свою примху. Різнобарвні кольори добре прикрасять будь-який зал.
Характеристика товару:
- Матеріал: EVA 119
- У комплекті: 12 деталей
- 6 текстур
- Розмір деталей: 500х500мм
- Товщина деталей: 10 мм
- Упаковка: термо плівка
- Розмір в пакеті: 50,5 * 50,5 см
- Вік: від 2 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Коврик пазл |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | EVA |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 12 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 10 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 505 мм |
| Ширина упаковки | 505 мм |
| Основные | |
| Упаковка | Термоусадочная пленка |
Информация для заказа
- Цена: 2 054 ₴


