НовинкаПодарок

🤍Інтерактивна іграшка Собака Робот на пульті керування Kooqi Bow Wow K11, звук/світло, пісні, трюки, Білий
2 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120720
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Інтерактивна іграшка Собака Робот на пульті керування Kooqi Bow Wow K11, звук/світло, пісні, трюки, Білий»
Інтерактивна іграшка Собака Робот на пульті керування Kooqi Bow Wow K11, звук/світло, пісні, трюки
Милий робот-собака має сенсорне управління, а також управління за допомогою пульта управління. Іграшка вміє виконувати різні команди, танцювати під музику та говорити «привіт». Також робота можна запрограмувати виконання різних команд.
Дитині буде цікаво вигадувати різні ігрові сюжети та весело проводити час із роботом. З такою іграшкою у дитини розвивається дрібна моторика рук, координація рухів, уява та фантазія. Озвучено англійською.

Комплектація:
- Робот
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
- Викрутка
- Кісточка
- Пляшечка
- М'ясо

Функції:
- Сенсорне управління
- Регулювання звуку
- Танцює під музику
- Сидить
- Лежить
- Говорить «привіт»
- Стоїть на передніх лапах
- Віджимається
- Програмування команд
- Реагує на аксесуари
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 8-ми років
- Елементи живлення іграшки: Вбудований акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 22 х 13 х 20 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 25,5 х 15,5 х 30 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Движимая, Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Языки | Английский |
| Ширина | 13 см |
| Длина | 22 см |
| Высота | 20 см |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 255 мм |
| Ширина упаковки | 155 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Собака |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴






