
💚Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnetic World Minecraft 32 деталі, № T9902
998 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120651
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnetic World Minecraft 32 деталі, № T9902»
Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnetic World Minecraft 32 деталі, № T9902
Ігровий набір, який дозволяє створювати різні 3D-моделі із блоків у Minecraft-стилі. Набір складається з магнітних блоків, які легко з'єднуються один з одним завдяки вбудованим магнітам.
Магнітний конструктор Minecraft призначений для дітей старше 3 років і є відмінним способом розвивати їх творчі навички та фантазію. фанів Minecraft.
Загалом, магнітний конструктор Minecraft – це відмінний вибір для тих, хто хоче створювати та будувати у Minecraft-стилі, не тільки у віртуальному, а й у реальному світі.

Особливості:
- Реалістичні текстури блоків
- Кубічна форма деталей (ребро - 2 см)
- Швидке складання завдяки магнітним з'єднанням
Характеристики:
- 32 магнітних елемента
- Розмір упаковки: 8.3×7.4×13 см
- Вікова категорія: від 3 років
- Упаковка: кольорова картонна коробка

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Minecraft |
| Количество деталей | 32 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | пластик, магніт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 83 мм |
| Ширина упаковки | 74 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 998 ₴





