
💚Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnetic World Minecraft 61 деталь, № T9908
1 420 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120645
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnetic World Minecraft 61 деталь, № T9908»
Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnetic World Minecraft 61 деталь, № T9908
Ігровий набір, який дозволяє створювати різні 3D-моделі із блоків у Minecraft-стилі. Набір складається з магнітних блоків, які легко з'єднуються один з одним завдяки вбудованим магнітам.
Магнітний конструктор Minecraft призначений для дітей віком від 3 років і є відмінним способом розвивати їх творчі навички та фантазію. Конструктор також може використовуватися для навчання основ геометрії та інженерії. Крім того, блоки магнітного конструктора Minecraft можуть використовуватись для створення різних ігрових сценаріїв та рольових ігор. Через свою простоту та універсальність, набір буде цікавий як для дітей, так і для дорослих фанатів Minecraft.
Загалом, магнітний конструктор Minecraft – це відмінний вибір для тих, хто хоче створювати та будувати у Minecraft-стилі, не тільки у віртуальному, а й у реальному світі.

Особливості:
- Реалістичні текстури блоків
- Кубічна форма деталей (ребро - 2 см)
- Швидке складання завдяки магнітним з'єднанням
Характеристики:
- 61 магнітний елемент
- Розмір упаковки: 8.3×7.4×13 см
- Вікова категорія: від 3 років
- Упаковка: кольорова картонна коробка

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Minecraft |
| Количество деталей | 61 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | пластик, магніт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 83 мм |
| Ширина упаковки | 74 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 1 420 ₴






