НовинкаПодарок

🟩Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnec Cube Minecraft "Шахта" 224 деталей, №H012
1 629 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120643
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🟩Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnec Cube Minecraft "Шахта" 224 деталей, №H012»
Магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnec Cube Minecraft "Шахта" 224 деталей, №H012
Ігровий набір, який дозволяє створювати різні 3D-моделі із блоків у Minecraft-стилі. Набір складається з магнітних блоків, які легко з'єднуються один з одним завдяки вбудованим магнітам.
Конструктор Magnetic Cube H004 дозволяє відтворити яскраву та незвичайну сцену, натхненну стилістикою Minecraft. Кубічні елементи з магнітами легко з'єднуються між собою, а різноманітність текстур та кольорів робить процес збирання цікавим та захоплюючим.

Особливості:
- Тематична сцена: Печера з механізмами/шахта
- Різноманітність текстур: рейки, TNT, скрині, рідкісні блоки, декорації
- Кубічна форма всіх деталей, ребро - 2 см
- Легке та безпечне з'єднання за допомогою магнітів
Характеристики:
- 224 магнітні елементи
- Блоки для збирання тривимірних конструкцій: вежі, сходи, шахти, механізмів
- Вага: 1270 г
- Розмір упаковки: 28.5×17.6×4.6 см
- Вікова категорія: від 3 років
- Упаковка: кольорова картонна коробка із зображенням готових будівель

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Minecraft |
| Количество деталей | 224 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | пластик, магніт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 285 мм |
| Ширина упаковки | 46 мм |
| Высота упаковки | 176 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 629 ₴









