НовинкаПодарок

🟩Дитячий магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnec Cube Minecraft "Цвітіння сакури" 128 деталей, №H001
1 155 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120639
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🟩Дитячий магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnec Cube Minecraft "Цвітіння сакури" 128 деталей, №H001»
Дитячий магнітний конструктор у стилі "Майнкрафт" Magnec Cube Minecraft "Цвітіння сакури" 128 деталей
Ігровий набір, який дозволяє створювати різні 3D-моделі із блоків у Minecraft-стилі. Набір складається з магнітних блоків, які легко з'єднуються один з одним завдяки вбудованим магнітам.
Конструктор Magnetic Cube H001 дозволяє відтворити яскраву та незвичайну сцену із сакурою , натхненну стилістикою Minecraft. Кубічні елементи з магнітами легко з'єднуються між собою, а різноманітність текстур та кольорів робить процес збирання цікавим та захоплюючим.


Особливості:
- Тематична сцена: Cherry Blossom Party
- Кубики з текстурами трави, води, каменю, дерев, торта, подарунків та ін.
- Деталі у формі кубиків з ребром 2 см
- Міцне магнітне з'єднання – зручно та безпечно.
Характеристики:
- 128 магнітних деталей
- Елементи для складання двох дерев сакури, струмка, декору та ландшафту
- Розмір упаковки: 28.5×17.6×4.6 см
- Вага набору: 710 г
- Вікова категорія: від 3 років
- Упаковка: кольорова картонна коробка

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Minecraft |
| Количество деталей | 128 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | пластик, магніт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 285 мм |
| Ширина упаковки | 46 мм |
| Высота упаковки | 176 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 155 ₴









