НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💝Дитячий стіл з пеналом + стілець з м'якою сідушкою, в коробці, 88356 Білий»
Дитячий стіл з пеналом + стілець з м'якою сідушкою
Неймовірно стильний та зручний комплект для творчості діточок віком від 1 до 7 років.
- виготовлені з натурального дерева (бук) та ОДСП
- Використовуються тільки екологічно чисті та гіпералергенні матеріали
- надійне кріплення ніжок (не хитається)
Розміри:
Стіл з пеналом:
- висота - 48см
- довжина - 60 см
- ширина - 45см
- висота ніжок 38см
Стілець:
- висота сидіння - 26см (+ м'яка подушка)
- ширина - 26см
- глибина - 24см
- загальна висота зі спинкою - 50см
Особливості набору:
- Цікавий дизайн, який впишеться в будь-яку дитячу кімнату!
- Просте складання (не потрібен інструмент, все поставляється в комплекті
- Надійна та зручна у використанні конструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Наличие надстройки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Количество мест | 1 |
| Тип | Стол |
| Возрастная группа | Для детей |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 600 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 480 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 600 мм |
| Глубина столешницы | 450 мм |
| Высота от пола | 480 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП, натуральное дерево |
| Опоры | дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Стульчик | 1 шт |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип стола | прямой |
| Тип мебели | комплект (стіл + стілець) |
Информация для заказа
- Цена: 3 590 ₴







