НовинкаПодарок

❤️Машинка Джип позашляховик на радіокеруванні 333-23163B акумуляторний 24см, 1:16, гумові колеса, USB зарядне
1 256 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120573
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Машинка Джип позашляховик на радіокеруванні 333-23163B акумуляторний 24см, 1:16, гумові колеса, USB зарядне»
Машинка Джип позашляховик на радіокеруванні 333-23163B акумуляторний 24см, 1:16, гумові колеса, USB зарядне
Дитина зможе відчути справжнє задоволення від водіння Джипом, створеним з ідеально продуманим та збалансованим дизайном. Корпус із міцного, якісного пластику гарантує довгий термін служби, а ергономічний пульт дистанційного керування ідеально лягає в руку, забезпечуючи інтуїтивне та комфортне керування.
Характеристики моделі:
- Масштаб: 1:16
- Висока швидкість: Джип розвиває неймовірну швидкість, даючи змогу влаштовувати захопливі перегони.
- Розміри: 24 см
- Акумулятор: 3.7 В 400 мАч
- Гумові колеса (надувні)
- USB зарядне
- Вік: від 6 років
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 36 х 23 х 20 см
У комплекті:
- машинка Джип 333-23163B
- пульт
- акумулятор
- зарядке
- упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Вездеход |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Масштаб модели | 1:16 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Состояние | Новое |
| Характеристики аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Емкость аккумулятора | 400 мА/ч |
| Размеры | |
| Длина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 256 ₴




