Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшка робот-трансформер машинка 96-4K на радіоуправлінні»
Дитяча іграшка робот-трансформер машинка 96-4K на радіоуправлінні
Машинка трансформер р/у арт. 96-4K - це радіокерована машинка, яка може трансформуватися в робота. Вона має яскравий дизайн і виготовлена з високоякісних матеріалів. Машинка оснащена чотириканальним пультом дистанційного керування, який дозволяє керувати машинкою в будь-якому напрямку. Машинка також має світлові та звукові ефекти, які роблять її більш цікавою для дітей.
Основні характеристики
- Масштаб: 1:12
- Розмір: 32 см
- Матеріал: пластик, метал
- Живлення: акумулятор
- Час зарядки: 2-3 години
- Час роботи від акумулятора: 20-30 хвилин
- Вік: від 3 років
Функції
- Трансформація в робота
- Керування в чотирьох напрямках (вперед, назад, вправо, вліво)
- Світлові та звукові ефекти
Переваги
- Яскравий дизайн
- Високоякісні матеріали
- Чотириканальне управління
- Світлові та звукові ефекти
- Функція трансформації
Доступні 2 кольори: Червоний, Синій. Бажану модель уточнюйте при замовлені!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 320 мм |
| Высота | 100 мм |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 156 ₴




