НовинкаПодарок

🖤Машина металева інерційна Джип AP-1848 Автосвіт Mercedes-Benz, відчиняються двері, гумові колеса
1 129 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120570
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Машина металева інерційна Джип AP-1848 Автосвіт Mercedes-Benz, відчиняються двері, гумові колеса»
Машина металева інерційна Джип AP-1848 Автосвіт Mercedes-Benz, відчиняються двері, гумові колеса
Дитяча машинка металева Автосвіт Mercedes-Benz - стане чудовим подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому. Ігрова цінність моделі в тому, що вона має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість з оригіналом. металевий корпус двері та капот, що відчиняються дзеркала заднього огляду реалістичні фари гумові шини, як у справжнього автомобіля.
Характеристики:
- Бренд: Автосвіт
- Модель: AP-1848
- Тип: Іграшкова машинка
- Вік: Від 3 років
- Стать: Для хлопчиків
- Упаковка: Картонна коробка
- Матеріал: метал, гума
- Довжина машинки: 19 см
- Відчиняються двері та капот
- Пакуваня: коробка
- Розмір пакування: 21 х 8 х 7 см
Комплектація:
- Машинка інерційна AP-1848 Автосвіт Mercedes-Benz
- Упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АвтоСвіт |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Легковой автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 210 мм |
| Высота | 70 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Масштаб модели | 1:24 |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴






