Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Іграшка робот-трансформер 506 Тобот Tritan Champion, 3 машинки»

Іграшка робот-трансформер 506 Тобот Tritan Champion, 3 машинки
Робот-трансформер Тобот Tritan Champion – це захоплююча іграшка для хлопчиків від 4 років, яка надовго забере увагу дитини та обов'язково стане її улюбленою іграшкою. Адже всі люблять мультики про трансформери
Tritan Champion – не просто робот, а й конструктор, який трансоформується у 3 машинки, з якими можна грати окремо. За кілька кроків машина Альфа трансформується в тіло робота і з'єднується з його ногами з машинки Бетта і руками з машинки Тета. За рахунок цього в процесі гри дитина розвиватиме зорово-моторну координацію та логіку, адже з машинок потрібно зібрати робота, а робота розібрати на машинки.
Іграшка допоможе розвинути такі навички:
- дрібну моторику,
- зорове та колірне сприйняття,
- логіку.
Форми ігор:
1. Граємо з роботом, вивчаємо з яких частин він складається.
2. Розбираємо робота як конструктор, у своїй розвиваємо логічне мислення.
3. Граємо з машинками.
4. Збираємо робота в одну цільну іграшку.
Розмір робота: 22*11*30 см
Розмір коробки: 27.5*12.5*34.5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
- Цена: 1 124 ₴








