НовинкаПодарок

🖤Павук Чорна Вдова 29см на радіоуправлінні, інтерактивна іграшка на батарейці з пультом, Чорний
1 495 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120565
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Павук Чорна Вдова 29см на радіоуправлінні, інтерактивна іграшка на батарейці з пультом, Чорний»
Павук Чорна Вдова 29см на радіоуправлінні, інтерактивна іграшка на батарейці з пультом
Чорна вдова на радіокеруванні виглядає зовсім як справжня, що неодмінно потішить дитину і точно налякає навколишніх!
Іграшка являє собою чорного павука 30 см в довжину, з очима, що світяться синім. Крім цього, він оснащений різними функціями, що надає йому максимальної реалістичності:
- Повне управління (вперед, назад, вправо, вліво);
- Демонстраційний режим (хаотичний рух).
Під час функціонування іграшки, лапки павука імітують ходьбу.
Характеристики:
- Розміри: 29 х 9 см
- Розмір упаковки: 30 см × 10 см × 33 см
- Підсвітка очей
- Упаковка: Коробка
- Вік: від 8 років
- Максимально відстань управління іграшкою - 10 м.
- Павук працює від 4-х батарейок типу АА 1.5V (не входять в комплект).
- Пульт працює від батареї 9V (не входить в комплект).
В комплекті:
- Павук
- Пульт
- Інструкція
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Животные |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Радиус действия | 10 м |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴


