
✨Ігровий набір "Космічна станція" 80103 Космічний корабель, фігурка космонавта, світло, звук, в коробці
1 580 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120564
Получите эту позицию бесплатно при покупке «✨Ігровий набір "Космічна станція" 80103 Космічний корабель, фігурка космонавта, світло, звук, в коробці»
Ігровий набір "Космічна станція" 80103 Космічний корабель, фігурка космонавта, світло, звук, в коробці
Реалістично деталізовані космічна станція для пересування в космосі — з таким набором можна відчути атмосферу справжнього міжпланетного польоту.
На космічному об'єкті відчиняються двері та дитина зможе розглянути внутрішнє оформлення, а також помістити космонавтів. На даху станції фіксується тримач-тросяк, до якого можна прикріпити космонавта та прокрутити спеціальний важіль, він обертатиметься навколо осі.
Станція обладнана світловими та звуковими ефектами, працює від 2 батарейок типу "АА" 1.5 V (входять до комплекту), натиснувши кнопку, з'явиться звук пошуку зв'язку та увімкнеться сигнальні лампочки.

Характеристики:
- Матеріал: пластик
- розмір фігурки – 8 см
- колір: біло-зелений
- тип елементів живлення – батарейки AA (2 шт) (не входять до комплекту)
- країна виробник – Китай;
- комплектація: космічна станція, астронавт, скутер, аксесуари
- вік: 3+;
- Розмір станції: 25-11-12 см
- Розмір упаковки: 23-15-30 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 120 мм |
| Высота | 250 мм |
| Основные | |
| Тематика | Космос |
- Цена: 1 580 ₴







