
❤️Машина металева іннерційна Lamborghini Sian АвтоСвіт AP-1846 світ, звук, гумові колеса, відчиняються двері
1 465 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120558
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Машина металева іннерційна Lamborghini Sian АвтоСвіт AP-1846 світ, звук, гумові колеса, відчиняються двері»
АвтоСвіт представляє нову колекцію металевих моделей машин "Преміум". Автомобілі нового покоління виготовлені в масштабі 1:24. Гумові колеса з протекторним візерунком, пропрацьований салон із пластику та ретельно деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, стрімкого розгону та гальмування. Під час програвання звукових ефектів передні та задні фари підсвічуються.

- Модель опрацьована до найдрібніших дрібниць, що надає їй максимально реалістичного вигляду
- Потужний інерційний механізм
- Відчиняються двері
- Яскрава підсвітка фар
- Реалістичні звукові ефекти
- Вік: 3+
- Матеріал: метал
- Інерційний механізм
- Гумові колеса
- Відчиняючи двері, капот, багажник
- Габаритні розміри моделі (ДхШхВ): 21 х 9,5 х 4,5 см
- Масштаб 1:24
- Тип паковання: коробка
- Розмір коробки: 29 х 12,5 х 16,5 см
Доступні кольори: Хакі, Блакитний, Чорний. Бажану модель уточнюйте при замовленні!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АвтоСвіт |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 95 мм |
| Длина | 210 мм |
| Высота | 45 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
- Цена: 1 465 ₴







