
🖤Машина металопластик GT-3136 "Авто Експерт Преміум" інерція, звук, світло, двері/капот/багажник відчиняються
1 075 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120555
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Машина металопластик GT-3136 "Авто Експерт Преміум" інерція, звук, світло, двері/капот/багажник відчиняються»
Машина металопластик GT-3136 "Авто Експерт Преміум" 1:24, інерція, звук, світло, двері/капот/багажник відчиняються
TK Union Group представляє нову колекцію металевих моделей машин "Auto Expert" – Преміум.
Автомобілі нового покоління виконані у масштабі 1:24.
Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон із пластику та детально деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса оснащені потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, стрімкого розгону та гальмування. Під час відтворення звукових ефектів передні та задні фари підсвічуються.
Особливості моделі:
• масштаб 1:24;
• докладна деталізація;
• інерційний механізм;
• двері, що відкриваються;
• підсвічування фар;
• реалістичні звуки.
Розмір упаковки: 29 см × 17 см × 12 см
Упаковка: Коробка
Доступні 3 кольори: Білий, Чорний, Бордо. Бажану модель уточнюйте при замовленні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AutoExpert |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Легковой автомобиль |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Металлопластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 50 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
- Цена: 1 075 ₴



