
💛Повітряний тир дитячий ігровий набір Бластер Disruptor Hover Shot шестизарядний барабан, літаючі мішені
1 019 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120544
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Повітряний тир дитячий ігровий набір Бластер Disruptor Hover Shot шестизарядний барабан, літаючі мішені»
Повітряний тир дитячий ігровий набір Бластер Disruptor Hover Shot шестизарядний барабан, літаючі мішені
Повітряний тир - просто ідеальна гра для всієї родини! Запевняємо, це захоплююча гра і вона сподобається не тільки дітям, але і дорослим. Якщо ви влаштовуєте вечірку, то ця гра стане незамінним розвага для ваших друзів. Ви можете позмагатися у влучності, кидаючи виклик своїм друзям.
Завдяки своєму незвичайному функціоналу "Повітряний тир" безумовно знайде шанувальників як серед малюків, так і у дорослих! Гра ідеально підходить для компанії: Ви можете кинути виклик супернику і грати на поразку!
Літаючі мішені-кульки, як і патрони, зроблені з м'якого матеріалу, тим самим вони максимально безпечні для гри дітьми віком від 8 років і не завдадуть шкоди простору квартири.
Як це працює?
Увімкніть вентилятор і акуратно помістіть один з кульок над кожним з п'яти вихорів. Як за помахом чарівної палички, вони миттєво починають літати у повітрі.
Візьміть пістолет і завантажте в нього один із м'яких патронів. Витягніть петлю, щоб звести її, цілитеся з допомогою вбудованих прицілів, зробіть глибокий вдих і ... ВОГОНЬ!
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: пластик
- Вікова категорія: від 8 років
- Живлення: 4 батарейки типу С (не входять в комплект)
- Розмір мішені: 33 х 32 х 9,5 см
- Розмір упаковки: 33,5 х 28 х 9,5 см
Комплектація:
- 1 х шестизарядний бластер пістолет
- 1 x мішень Hover Shot
- 6 x пінні дротики
- 10 плавучих кульок
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бластер |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Цвет | Желтый |
| Тип питания | Батарейки |
| Комплектация мишенью | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 330 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 335 мм |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
- Цена: 1 019 ₴









