
🖤Машина Джип EL 3121 "Auto Expert" 1:24, металопластик, інерція, звук, світло, відчиняються двері Чорний
1 115 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120540
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Машина Джип EL 3121 "Auto Expert" 1:24, металопластик, інерція, звук, світло, відчиняються двері Чорний»
Машина Джип EL 3121 "Auto Expert" 1:24, металопластик, інерція, звук, світло, відчиняються двері
TK Union Group представляє нову колекцію металевих моделей машин "Auto Expert" — Преміум. Автомобілі нового покоління зроблені в масштабі 1:24.
Гумові колеса з протекторним візерунком, пропрацьований салон із пластику та детально деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, швидкого розгону та гальмування. Під час відтворення звукових ефектів передні фари підсвічуються.
Особливості:
- Докладна деталізація
- Інерційний механізм
- Відчиняються двері, багажник і капот
- Підсвітка фар
- Реалістичні звуки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:24
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 20 х 8 х 7 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 15 х 12 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Внедорожник |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металлопластик |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 70 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
- Цена: 1 115 ₴










