НовинкаПодарок

❤️Машинка на радіокеруванні Lamborghini АвтоСвіт AR-2325 1:24, 20см, гумові колеса, світло, пульт, USB зарядне
889 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120513
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Машинка на радіокеруванні Lamborghini АвтоСвіт AR-2325 1:24, 20см, гумові колеса, світло, пульт, USB зарядне»
Машинка на радіокеруванні Lamborghini АвтоСвіт AR-2325 1:24, гумові колеса, 20 см, пульт, USB зарядне
Іграшковий автомобіль Lamborghini допоможе у створенні цікавих ігрових сюжетів та сценаріїв, які вигадає Ваш юний автоексперт! Машинка зроблена точно як справжній автомобіль з дотриманням всіх зовнішніх особливостей і пропорцій оригіналу.
Особливості:
- Масштаб 1:24
- Розмір: 20см
- Гумові колеса
- Підсвітка
- Реалістичний дизайн світової моделі;
- керуванням відбувається через пульт
- USB-кабель для живлення у комплекті;
- Машинка допомагає розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів, фантазію та уяву.
Комплектація:
- Машинка
- акумулятор
- пульт керування
- USB-кабель
Розмір упаковки: 27-10,5-14см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АвтоСвіт |
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Автомобиль |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Масштаб модели | 1:24 |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Состояние | Новое |
| Характеристики аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 1.2 В |
| Емкость аккумулятора | 700 мА/ч |
| Размеры | |
| Длина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 889 ₴






