НовинкаПодарок

💙Машина "Поліція" Police SWAT Team 666-12 світло, звук, інерція, відкриваються двері, в коробці
802 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120490
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Машина "Поліція" Police SWAT Team 666-12 світло, звук, інерція, відкриваються двері, в коробці»
Машина "Поліція" Police SWAT Team 666-12 світло, звук, інерція, відкриваються двері, в коробці
Реалістичні моделі машинок завжди привертали хлопчаків різного віку. Юними дослідниками рухає інтерес дізнатися , яким чином працюють чудеса сучасної техніки , а докопатися до істини їм допоможе Машина Поліції 666-12. Зменшено копію поліцейської машини, оснащено інерційним механізмом, звуковими та світловими ефектами.
Функції:
- 3 кнопки включають звукові ефекти
- відтворює звуки машини, сигналу, а також сирени спецтехніки.
- підсвічування
- інерційний механізм
- відкриваються двері
Характеристики:
- Тип: Машинка інерційна.
- Модель машини: Поліція.
- Живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Матеріал корпусу: Пластик.
- Додаткові функції: світлові і звукові сигнали
- Розмір машинки 25 х 9 х 12 см
- Розмір упаковки : 30 см × 12 см × 17 см
Вік : 3+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Полицейский автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 120 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 802 ₴


