Новинка

❤️Дитячий поїзд доміно BY-4003ABC дим, музика, звук, світло, доміно 80 штук Червоний
978 ₴
- В наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий поїзд доміно BY-4003ABC дим, музика, звук, світло, доміно 80 штук
Поїзд "Доміно" - будує ланцюжки з доміно, поставлених на ребро, створює цікаву гру. Якщо кісточки доміно стоять один за одним, то варто злегка підштовхнути першу з них, як почнеться падіння всіх інших кісточок по ланцюжку.
Машинка оснащена незвичайним механізмом, який самостійно вибудовує кісточки на потрібній відстані .При кожній постановці доміно паровозик видає оригінальні звуки.
Особливості гри:- яскраве оформлення привабливою забарвленням;
- екологічно чисті і безпечні для дитячого здоров'я матеріали;
- продумане до дрібниць наповнення;
- вчить логічно мислити;
- веселе проведення часу.

Характеристики гри:
- Вид: Поїзд
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3-х років
- Реалістичний дим
- Звукові та світлові ефекти
- Живлення: батарейки АА (у комплект не входять)
- Розмір паровоза: 17x7x10.5 см
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 32x23x7,5 см
- Вага упаковки: 0.5 кг
У набір входить:
- Поїзд
- Доміно 80 штук

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Поезд |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 105 мм |
| Высота | 170 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 978 ₴








