НовинкаПодарок

💙Дитяча інерційна машина Джип "Поліція України" TK- 0223 відчиняються двері та багажник
759 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120474
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Дитяча інерційна машина Джип "Поліція України" TK- 0223 відчиняються двері та багажник»
Дитяча інерційна машина Джип "Поліція України" TK- 0223 відчиняються двері та багажник
Позашляховик патрульної поліції від "TK Group" вартий особливої уваги юних поціновувачів цікавих моделей автомобілів. Серед основних його переваг — абсолютна схожість із реальним автомобілем поліцейської служби України завдяки тематичному забарвленню, написам українською мовою, символіці та проблисковим маячкам.
Особливості:
- потужний інерційний механізм;
- відчиняються передні двері та багажник;
- пластикові колеса з протекторним візерунком;
- чудова деталізація салону;
- характерне забарвлення для машини патрульної поліції України;
- іграшка виготовлена з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.

Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- матеріал — пластик;
- габаритні розміри — 27 х 11 х 12 см;
- паковання — слюда;
- габарити паковання — 29 × 13 × 16 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Полицейский автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 270 мм |
| Высота | 120 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 759 ₴






