
🔥Дитяча іграшка машинка Автопром AP9909AB Модель авто Хаммер "Військова техніка", світло, звук
942 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120473
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Дитяча іграшка машинка Автопром AP9909AB Модель авто Хаммер "Військова техніка", світло, звук»
Дитяча іграшка машинка Автопром AP9909AB Модель авто Хаммер "Військова техніка", світло, звук
Реалістичні моделі військової техніки завжди притягали хлопченят різного віку. Юними дослідниками рухає інтерес дізнатися, як же працюють чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини допоможе джип.
Прекрасно деталізована модель джипа працює від 3-х батарейок типу AG13 (входять в комплект), які забезпечують звукові і світлові ефекти нашої машини. Важливий бонус - наявність інерційного механізму, який дозволяє влаштовувати змагання військової техніки, щоб дізнатися, хто з них швидше за інших!
Характеристики:
- Матеріал – пластик.
- Мастштаб - 1:16
- Розмір машинки - 23,5 х 11 х 11 см
- Колір – хакі, зелений.
Особливості:
- звукові ефекти
- світлові ефекти, натиснувши кнопку.
- фари, що світяться.
- висока деталізація.
- автомат на даху можна обертати у різні боки.
Для дітей віком від 3 років.
Розмір коробки: 28,5 х 13 х 17,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Автопром |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Вездеход |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 235 мм |
| Высота | 110 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
| Тематика | Военная |
- Цена: 942 ₴








