
❤️Машина "Швидка допомога" 89091 "Авто Експерт" фрази, пісні, підсвітка, відчиняються двері, інерція
754 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120469
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Машина "Швидка допомога" 89091 "Авто Експерт" фрази, пісні, підсвітка, відчиняються двері, інерція»
Машина "Швидка допомога" 89091 "Авто Експерт" фрази, пісні, підсвітка, відчиняються двері, інерція
Стати головним учасником захоплюючих пригод на шляху до добра та порятунку. Реалістична модель створена з увагою до найдрібніших деталей. Іграшка автомобіля швидкої допомоги завжди вчасно та швидко прийде на допомогу. Завдяки цій машинці можна відчути себе справжніми героями та активними учасниками захоплюючих історій порятунку. Іграшка має якісні звукові та світлові ефекти, які роблять гру ще більш цікавою та реалістичною, а інерційний механізм стане приємним додатком у грі.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, швидкого розгону та гальмування. Під час відтворення звукових ефектів передні та задні фари підсвічуються.




Особливості:
- Модель опрацьована до найдрібніших дрібниць, що надає їй максимально реалістичного вигляду;
- Потужний інерційний механізм;
- Відчиняються двері;
- Гумові колеса із протекторним механізмом;
- Яскраве підсвічування фар;
- Тематичні фрази, пісні, звуки;
- Реалістичні звукові ефекти (батарейки додаються);
- Виконана з якісного міцного пластику.
Характеристики:
- Тип: Машинка інерційна.
- Модель машини: Швидка допомога.
- Живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Матеріал корпусу: Пластик.
- Матеріал коліс: Гума
- Додаткові функції: світлові і звукові сигнали, пісні
- Розмір упаковки: 26 см × 12 см × 17 см
Розміри моделі:
- Довжина (см): 22 см
- Ширина (см): 9 см
- Висота (см): 12 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Скорая помощь |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 120 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
- Цена: 754 ₴











