НовинкаПодарок

🔥Іграшка металева машинка АВТОПРОМ арт. 68398 1:32 Maserati Levante SUV, світло, звук, відчиняються двері
930 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120463
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Іграшка металева машинка АВТОПРОМ арт. 68398 1:32 Maserati Levante SUV, світло, звук, відчиняються двері»
Іграшка металева машинка АВТОПРОМ арт. 68398 1:32 Maserati Levante SUV, світло, звук, відчиняються двері
Автомодель Автопром Maserati Levante SUV - чудовий вибір для маленьких автоманів.
Особливості:
- Вид та дизайн реального автомобіля Maserati Levante SUV.
- Високоякісний металевий корпус.
- Розмір масштабу – 1:32.
- Реалістичний деталей інтер'єру інтер'єру.
Ця металева іграшка дозволить вашій дитині насолоджуватись грою з автомобілем, відтворюючи реальність.
Подаруйте своїй дитині віком від 3-х років незабутні моменти гри з цим реалістичним автомобілем.
Характеристики:
- Тематика: автомобіль
- Матеріал: метал
- Відчиняються двері
- Маштаб: 1:32
- Розміри: 15 х 5.5 х 4 см
- Розміри упаковки: 18х9х9 см
- Вік: 3+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Автопром |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Легковой автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 55 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 40 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴






