НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий конструктор KB 067 на шурупах, трейлер, машинки 3шт, інструменти, в слюді»
Дитячий конструктор KB 067 на шурупах, трейлер, машинки 3шт, інструменти, в слюді
Іграшка-конструктор, що розвиває, на шурупах ББ Трейлер KB-067 буде гарним подарунком для малюка. Виконаний із якісного пластику. Конструктор допоможе вашій дитині розвинути моторику та логіку.
Характеристики:
- Тип: конструктор
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3 років
- Кількість дизайнів: 1
- Розмір в упаковці: 44х15, 5х10, 5 см
- Упаковка: блістер
- Колір: різні кольори
- Виробник: ББ
Комплектація:
- Трейлер 39 см
- Будтехніка: 3 шт
- Інструменти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Суставной |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Транспорт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Ширина упаковки | 105 мм |
| Высота упаковки | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 729 ₴



