
💙Дитячий ігровий набір Парковка "Поліцейська ділянка", 2 металеві машинки CY380-19
958 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120456
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Дитячий ігровий набір Парковка "Поліцейська ділянка", 2 металеві машинки CY380-19»
Дитячий ігровий набір Парковка "Поліцейська ділянка", 2 металеві машинки CY380-19
Юний автолюбитель оцінить дворівневу парковку з ліфтом "Поліцейська ділянка". Така іграшка займе важливе місце в колекції іграшок малюка. Іграшкова автопарковка з машинками безсумнівно порадує дитину та займе її на тривалий час.
Паркування виконане у вигляді поліцейської ділянки. Цікаві з'їзди. Є підйомний ліфт. Пророблені деталі надають їй реалістичність і роблять процес гри більш захоплюючим. У комплекті є дорожні знаки та покажчики, завдяки їм гра з машинками стане ще різноманітнішою. Також вони допоможуть дитині освоїти основні правила дорожнього руху. Деталі іграшки виконані з безпечного пластику і легко збираються - малюк без зусиль зможе звести власне місто машин.
Комплектація: деталі для збирання паркування, 2 машинки.
Розміри паркування у зібраному вигляді ДШВ: 28х23х22 см.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Длина в собранном виде | 280 мм |
| Ширина в собранном виде | 230 мм |
| Высота в собранном виде | 220 мм |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Основные | |
| Материал | Пластик |
- Цена: 958 ₴








