НовинкаПодарок

❤️Дитяча іграшка машинка WY 590 E "Швидка допомога" пластикова, підсвічування, звуки, інерція, Біло-червона
724 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120453
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшка машинка WY 590 E "Швидка допомога" пластикова, підсвічування, звуки, інерція, Біло-червона»
Дитяча іграшка машинка WY 590 E "Швидка допомога" пластикова, підсвічування, звуки, інерція
Інерційна швидка допомога в зручному масштабі 1:16. У іграшковою швидкої допомоги з допомогою кнопок на даху вмикається світло, звучить сирена і гарчить мотор.
Іграшкові машинки працюють на фрикційної котушці - навіть з одного легкого поштовху модель набирає хорошу швидкість, тримає відмінне зчеплення з дорогою. Гумові покришки міцно встановлені на колесах, щоб малюк не зміг їх зняти.
Іграшка машинка виготовлена з міцного пластика, відмінно деталізована і ретельно промальована.

Особливості:
- Світло, звуки сирени, мотора.
- Відкриваються двері, фургон.
- Прогумовані колеса.
- Зручний масштаб.
Характеристики:
- Тип: Машинка інерційна.
- Масштаб: 1:16.
- Модель машини: Швидка допомога.
- Живлення: Батарейка AG13 - 3 шт. (не входять до комплекту)
- Матеріал корпусу: Пластик.
- Матеріал коліс: Гума
- Додаткові функції: світлові і звукові сигнали.
- Розміри моделі: 215х90х115 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Скорая помощь |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 215 мм |
| Высота | 115 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 724 ₴








