НовинкаПодарок

🔥Металева машинка Поліція 68396 "АВТОПРОМ", 1:32 2013 Chevrolet Camaro SS-Police, світло, звук, відчин. двері
860 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120441
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Металева машинка Поліція 68396 "АВТОПРОМ", 1:32 2013 Chevrolet Camaro SS-Police, світло, звук, відчин. двері»
Металева машинка 68396 "АВТОПРОМ", 1:32 2013 Chevrolet Camaro SS-Police, світло, звук, відчиняються двері
Чудовий подарунок вашому малюкі.
Автомобілі нового покоління виконані в масштабі 1:32. Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон із пластику й докладно деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, стрімкого розгону і гальмування. Під час програвання звукових ефектів фари підсвічуються.
Характеристики:
- Тематика: поліцейське авто
- Матеріал: метал
- масштаб - 1:32;
- фари світяться;
- модель опрацьована до найменших дрібниць, що надає їй максимально реалістичного вигляду;
- інерційний механізм;
- відкриваються двері, багажник, капот;
- яскраве підсвічування фар;
- реалістичні звукові ефекти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Автопром |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Полицейский автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 55 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 45 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴








