НовинкаПодарок

❤️Набір супергероя Людина павук 0812B-1 Spider-man фігурка з маскою та іграшковим пістолетом з присосками
930 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120440
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Набір супергероя Людина павук 0812B-1 Spider-man фігурка з маскою та іграшковим пістолетом з присосками»
Набір супергероя Людина павук 0812B-1 Spider-man фігурка з маскою та іграшковим пістолетом з присосками
Відчуй себе справжнім супергероєм із цим оригінальним ігровим набором!
У комплекті – фігурка улюбленого героя коміксів, яка стане головним союзником у твоїх пригодах, та стильна маска, щоб повністю перетворитися на свого кумира.
Цей набір подарує безліч емоцій та допоможе створити власну історію про героїчні подвиги!
Особливості:
- висота ігрової фігурки – 15 см;
- у фігурки рухливі кінцівки;
- герой підсвічується при натисканні на спину;
- у комплекті представлений пістолет з м’якими патронами (механічний);
- 6 м’яких патронів з присосками;
- маска героя у комплекті.
- Асортимент: 1 вид
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 49-29-7,8 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Развивающая игра |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 6 |
| Цвет | Красный |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Персонажи | Spider-Man |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Размеры | |
| Ширина | 78 мм |
| Длина | 490 мм |
| Высота | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴




