Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Ігровий набір рація LZ079 2шт звук світло на батарейках 16см Чорно-жовтий»
Ігровий набір рація LZ079 2шт звук світло на батарейках 16см Чорно-жовтий
Ігровий набір переговорних пристроїв – рацій для дітей. Ця модель відрізняється футуристичним дизайном. Поєднання жовтого та чорного кольорів – така комбінація не дозволить їм легко загубитися серед трави або на відкритій місцевості.
Це іграшкові версії рацій, а радіус їхньої дії в межах 100 метрів. Чудова іграшка для дітей, яким ще зарано довірити свій власний мобільний телефон. А ще ця модель оснащена ліхтариком. І це означає, що з такою іграшкою буде класно і у темну пору доби.

Працюють на батарейках. Висота рації 16 см. Набір доповнений викруткою для зручного вилучення або заміни батарейок.
Відмінний варіант універсального подарунка для хлопчиків від 3 років. Тут є все, щоб у процесі гри отримати корисні навички.
Розмір упаковки: 22 х 17 х 4 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Количество | 2 шт. |
| Тип | Рация |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
- Цена: 710 ₴










