НовинкаПодарок

🤍Інтерактивна іграшка Собака Робот на пульті радіокерування Робопес K101, 25см, звук/світло, трюки
2 490 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120431
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Інтерактивна іграшка Собака Робот на пульті радіокерування Робопес K101, 25см, звук/світло, трюки»
Інтерактивна іграшка Собака Робот на пульті радіокерування Робопес K101, 25см, звук/світло, трюки
Інтерактивний собака - цікава дитяча іграшка, оснащена функцією підсвічування, яка викликає захоплені емоції і у хлопчиків, і у дівчаток від трьох років. Іграшковий, забавний песик
У процесі виготовлення іграшки виробником застосовувалися виключно екологічно чисті, гіпоалергенні матеріали – вологостійкий та міцний пластик, безпечний для дитячого здоров'я.

Особливості:
- Рухи: вперед/назад, вліво/вправо;
- Режим демонстрації;
- Різноманітні трюки;
- 5 історій англійською;
- 4 танці під запальні мелодії;
- Сенсорна зона: реагує на дотик;
- Очі, що підсвічуються;
- Режим програмування: створіть послідовність рухів самі;
- Регулювання гучності;
- Реакція на голосові команди;
- Розмір робота: 23,5x17,8x25,6 см;
- Живлення: акумулятор 3,7 V;
- Пульт керування 2,4 Ghz: працює від 2 батарейок «ААА» (у комплект не входять);
- Матеріал: пластик із гумовим хвостиком;
- У комплекті: пульт керування, USB-кабель для заряджання, акумулятор, викрутка та докладна інструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 17.8 см |
| Длина | 25.5 см |
| Высота | 23.5 см |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 255 мм |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Собака |
Информация для заказа
- Цена: 2 490 ₴









