НовинкаПодарок

💚Трюкова машинка 911-579 на радіокеруванні 34см трансформер дрифт, музика, світло, пульт, браслет, Бірюзовий
2 165 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120428
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Трюкова машинка 911-579 на радіокеруванні 34см трансформер дрифт, музика, світло, пульт, браслет, Бірюзовий»
Трюкова машинка 911-579 на радіокеруванні 34см трансформер дрифт, музика, світло, пульт, браслет, Бірюзовий
Ця машинка здатна підкорити серце кожного любителя швидкості та драйву! Різнокольорове підсвічування, динамічна музика та вражаюча маневреність роблять її справжньою зіркою перегонів.
Керувати машинкою можна як класичним пультом, так і за допомогою інноваційного сенсорного браслета на руку! Ідеально підходить для активних ігор вдома чи на вулиці, даруючи море емоцій та веселощів.
Особливості:
- розмір: 34х19х8 см;
- сучасний дизайн;
- підсвічування;
- відтворює динамічну музику, яку за бажанням можна вимкнути;
- пульт 2.4G працює від 2-х батарейок типу АА (до комплекту не додано);
- сенсорний браслет керування працює від однієї літієвої батарейки CR2032 (є в комплекті);
- машинка працює від акумулятору 3.7V, який разом із USB-кабелем додано до комплекту;
- режим демонстрації;
- рухи: веред/назад, вправо/вліво, обертається на 360°, перевертається;
- виготовлено з якісного та міцного пластику
Комплектація:
- Машинка 911-579
- Пульт
- Сенсорний браслет
- Кабель USB
- Упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Вездеход |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Максимальная скорость | 10 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Характеристики аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Время работы от аккумулятора | 20 |
| Размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Привод | 4WD |
| Пользовательские характеристики | |
| Радиус действия | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 2 165 ₴





