
❤️Дитячий паркінг гараж "Hot Wheel" (111 елементів, довжина 60 см, 3 машинки, 4 парковки) T 876-6
2 115 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120425
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий паркінг гараж "Hot Wheel" (111 елементів, довжина 60 см, 3 машинки, 4 парковки) T 876-6»
Дитячий паркінг гараж "Hot Wheel" (111 елементів, довжина 60 см, 3 машинки, 4 парковки) T 876-6
Якщо трек, то тільки такий! Це захопливий світ пригод для маленьких гонщиків!
Мініатюра справжньої автотраси та парковки дозволяє дітям влаштовувати цікаві ігри, розігрувати різноманітні сценарії та активно взаємодіяти з друзями.
Особливості:
- трек виконаний у стилі мультфільму про швидкісні машини;
- 111 елементів;
- розмір трека у зібраному вигляді 60х37.5х45см;
- 3 металопластикові машинки;
- 4 парковки на 4 та 5 поверхів;
- дорожні знаки;
- тематичні наліпки;
- виконано з міцного пластику.
Розмір коробки: 49*36*10 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Длина в собранном виде | 600 мм |
| Ширина в собранном виде | 375 мм |
| Высота в собранном виде | 450 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Длина упаковки | 490 мм |
| Высота упаковки | 360 мм |
- Цена: 2 115 ₴




