
💙Брязкальце дуга НЕ 0317 “Морські мешканці”, 4 забавки, заводний механізм, пискавка, люстерко, прорізувач
935 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120418
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Брязкальце дуга НЕ 0317 “Морські мешканці”, 4 забавки, заводний механізм, пискавка, люстерко, прорізувач»
Брязкальце дуга НЕ 0317 “Морські мешканці”, 4 забавки, заводний механізм, шелесткі елементи, пискавка, люстерко, прорізувач
Дитяча дуга поєднує в собі лаконічний, привабливий дизайн і просту систему кріплення, яка дозволяє за лічені секунди встановити ігрову конструкцію на ліжечко, коляску або колиску Вашого малюка.

Особливості:
- яскрава ігрова дуга прикрашена мешканцями підводного світу
- надійні затиски - фіксатори
- текстильні елементи мають красиві асиметричні малюнки, доповнені пискавками і наповнювачем, що шарудить
- положення підвіски регулюється завдяки сполучним деталям з тріскачкою
- милі підвіски-іграшки
- малюк тягнутиметься ручками до іграшок, вивчати навколишній світ, тренувати велику і дрібну моторику, координацію рухів
- усі елементи виконані з високоякісних матеріалів, які повністю безпечні для дитячого здоров'я
Розмір дуги 48 х 5 х 36 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дуга для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 360 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 340 мм |
- Цена: 935 ₴









