Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшка неваляшка LIMO TOY HB 0005 пластикова, музика, у коробці»
Дитяча іграшка неваляшка LIMO TOY HB 0005, пластикова, музика, у коробці
Неваляшка вважається традиційною іграшкою для дітей. Для кількох поколінь радянських людей це була перша іграшка в житті. Поєднує брязкальце та стабілізувальний пристрій. Привертає яскравістю кольору. Форма зручна та безпечна для малюка.
Розвиває слух, уяву, колірне сприйняття, координацію рухів. У ранньому віці дітям дуже подобається виявляти нові цікаві предмети, і тому дитина із задоволенням грає в ляльку-неваляйку. Варто йому упустити цю іграшку, як вона відразу ж самостійно приймає стояче положення. Неваляшка наповнює гру передзвоним чарівним бубончиком і яскравими барвами.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Матеріал: пластик
- Висота: 26,5см
- Звукові ефекти
- Пакування: коробка
- Коробка: Демонстраційно-відкрита
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Музыкальная игрушка |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Высота | 265 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Неваляшка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
- Цена: 749 ₴




