НовинкаПодарок

❤️Іграшкова коляска люлька для ляльок 8826 N з корзинкою, 67-60-36см, коляска для пупса
1 625 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120408
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Іграшкова коляска люлька для ляльок 8826 N з корзинкою, 67-60-36см, коляска для пупса»
Іграшкова коляска люлька для ляльок 8826 N з корзинкою, 67-60-36см, коляска для пупса
Коляска люлька для ляльки 8826 N призначена для дівчаток віком від трьох років. Підійде для сюжетно-рольових ігор у дочки-матері. На прогулянці нудно не буде, можна винаходити різні забави та грати з друзями. Всі деталі коляски для ляльок зроблені спеціально з урахуванням того, що це дитяча річ, безпека, передусім.
Характеристики:
- Тип: коляска для ляльки
- Матеріал рами: метал
- Матеріал коляски: тканина
- Вік: від 3 років
- Паковання: пакет
- Кількість коліс: 4 шт
- Розмір: 67х60х36 см
- Розмір в упаковці: 28х70х8 см
Доступні 2 види. Бажану модель вказуйте при замовленні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал коляски | Пластик, Текстиль, Металл |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Складная конструкция | Да |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 360 мм |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 670 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 625 ₴


