НовинкаПодарок

❤️Скринька шафа для прикрас з дверцятами, трьома шухлядками та дзеркалом, оксамитна, з бантиком, Рожева
1 149 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120354
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Скринька шафа для прикрас з дверцятами, трьома шухлядками та дзеркалом, оксамитна, з бантиком, Рожева»

Скринька шафа для прикрас і біжутерії
Стильна та функціональна скринька шафа - ідеальний аксесуар для зберігання ваших прикрас та коштовностей. Ця тканинна скринька з оксамиту має в собі низку вражаючих особливостей:
🔶 3 шухлядки дозволяють вам організовувати та зберігати ювелірні вироби зручно та безпечно.
🔶 М'яка оббивка забезпечує надзвичайний комфорт під час використання.
🔶 Дзеркало дозволить одразу приміряти прикраси.

Завдяки своєму легкому та зручному функціоналу, така скринька стане кращим подарунком на будь-яке свято і не тільки.
Розмір: 23,5х18,3х10,4 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Бархат |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 183 мм |
| Высота | 235 мм |
| Глубина | 104 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴






