НовинкаПодарок

❤️Багатоярусна тканинна скринька шафа для прикрас з трьома шухлядками Рожева
930 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120351
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Багатоярусна тканинна скринька шафа для прикрас з трьома шухлядками Рожева»

Скринька шафа для прикрас і біжутерії
Стильна та функціональна скринька - ідеальний аксесуар для зберігання ваших прикрас та коштовностей. Ця тканинна скринька має в собі низку вражаючих особливостей:
🔶 3 яруси дозволяють вам організовувати та зберігати ювелірні вироби зручно та безпечно.
🔶 М'яка оббивка забезпечує надзвичайний комфорт під час використання.
Завдяки своєму легкому та зручному функціоналу, така скринька стане кращим подарунком на будь-яке свято і не тільки.
Розмір: 17х15х8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴




