
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Іграшкова коляска для ляльок 882 з корзинкою, в пакеті, коляска для пупса»
Іграшкова коляска для ляльок 882 з корзинкою, в пакеті, коляска для пупса
Хто з дівчаток не любить представляти себе мамою. Малятам подобається возитися зі своїми ляльками і пупсами, укладати їх в ліжечко, катати в колясці. Віртуальний дитячий світ Stylebaby.com.ua пропонує Вашій увазі широкий асортимент різноманітних іграшкових колясок для ляльок.
Коляска для ляльок класична 882 стане відмінним подарунком для кожної маленької дівчинки. Подаруйте своїй принцесі класну іграшку, яка дозволить їй максимально розкрити материнські якості, такі як турбота, відповідальність та ніжність із коляскою для ляльок.
Особливості:
- пластмасові ручки, за які приємно триматися
- коляска складається та розкладається
- матеріал - пластик, метал, текстиль
Розмір: довжина 65 см, ширина 29 см, висота 67 см
Розмір у пакеті 68х35х10см
Доступні 4 види. Бажану модель вказуйте при замовленні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал коляски | Пластик, Текстиль, Металл |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Складная конструкция | Да |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 290 мм |
| Длина | 650 мм |
| Высота | 670 мм |
- Цена: 1 235 ₴


