НовинкаПодарок

🧡Дитячий ігровий набір ляльок Сім'я DEFA 8387-BF, їдальня, посуд, аксесуари, у коробці
970 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120332
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Дитячий ігровий набір ляльок Сім'я DEFA 8387-BF, їдальня, посуд, аксесуари, у коробці»
Дитячий ігровий набір ляльок Сім'я DEFA 8387-BF, їдальня, посуд, аксесуари, у коробці
Набір ляльок з аксесуарами "Сім'я", у коробці Кожна маленька дівчинка, граючи з ляльками, виховує в собі якості, необхідні в дорослому житті. Чим функціональніший ігровий набір ляльок — тим наближенішим і максимально реалістично, малятко зможе грати в сім'ю, програваючи моделі поведінки в тій чи іншій ситуації. Сім'я ляльок стане ідеальним подарунком для кожної маленької дівчинки.
- Бренд: DEFA
- Розмір упаковки: 34х25х13 см
- У комплекті: 2 ляльки, стіл, 2 стільця, посуд та аксесуари
- Паковання: Коробка
- Вік: від 3 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defa |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴




