
❤️Дитячий іграшковий Набір перукаря ТехноК 6993 у валізі 17 предметів, фен, гребінець, дзеркало
1 109 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120317
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий іграшковий Набір перукаря ТехноК 6993 у валізі 17 предметів, фен, гребінець, дзеркало»
Дитячий іграшковий Набір перукаря ТехноК 6993 у валізі 17 предметів, фен, гребінець, дзеркало
Мобільний професійний салон краси — мрія, яку можна реалізувати вже сьогодні. Неймовірний подарунок для кожної принцеси — іграшковий Набір перукаря у валізі, що має вигляд справжньої перлини. Він неодмінно знадобиться, коли необхідно зробити зачіску подружкам і мамі, накрутити волосся лялькам і просто припудрити носик.
У наборі є різноманітні професійні інструменти на аксесуари. Для перукаря — пояс із кишеньками, щоб усі інструменти були під рукою. Не забруднити одяг клієнта допоможе спеціальна накидка на защіпці. До комплекту також входить гребінець, щітка, плойка та шпильки у формі бантика для модної кучерявої зачіски. Дзеркальце з ручкою, пінцет і пудрениця завжди будуть під рукою для ідеального макіяжу. А щоб добре просушити волосся й зробити легку укладку, треб використовувати електричний фен.
Фен працює від 1 батареї типу АА, має характерний звук і дме легким вітерцем, як справжній фен. Тепер у маленької модниці все буде, як у справжній перукарні. Для ідеальної святкової зачіски знадобляться 4 гумки для волосся та схема плетіння модних кісок.
Такий набір принесе море радості маленьким модницям та зробить ігри дуже реалістичними. Розміри іграшкового приладдя оптимально розраховані для дівчаток. Також їх зручно взяти з собою на прогулянку або в дитячий садок. Зберігати та переносити перукарські інструменти та аксесуари можна в зручній та красивій валізі з регульованою ручкою. З набором перукаря від ТехноК кожна дівчинка відчує себе справжньою принцесою!
Сюжетно-рольові ігри розвивають дитячу уяву, фантазію, мислення та дрібну моторику. Знайомлять дітей з основами гігієни та щоденного догляду. Такі ігри покращують комунікативні та соціальні навички.
Характеристики:
- Іграшка виготовлена з міцного якісного пластику без запаху.
- Для дітей від 3 років.
- Паковання — яскравий картонний пояс.
- Розмір упаковки: 34.5 х 26 х 16 см см
- Комплектація: валіза, фен, плойка, гребінець, щітка, дзеркальце, 2 шпильки, пудрениця, пінцет, ножиці, накидка, пояс, 4 гумки для волосся, інструкція для створення зачіски.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Парикмахер, салон красоты |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 16-20 |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | Кейс |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Размеры | |
| Ширина | 260 мм |
| Длина | 345 мм |
| Высота | 160 мм |
- Цена: 1 109 ₴





