
❤️Набір перукаря YLQ 087 стайлер, звук, підсвітка, 2 заколки, 2 щітки для волосся, бігуді, баночка для спрею
736 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120312
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Набір перукаря YLQ 087 стайлер, звук, підсвітка, 2 заколки, 2 щітки для волосся, бігуді, баночка для спрею»
Набір перукаря YLQ 087 стайлер, звук, підсвітка, 2 заколки, 2 щітки для волосся, бігуді, баночка для спрею, в коробці
Влаштуйте лялькам справжню перукарню із цим набором для вкладання волосся! Ваша дитина відчує себе майстром-перукарем, коли буде створювати нові цікаві зачіски із цими іграшковими інструментами для догляду за волоссям. Усі елементи набору виконані деталізовано й реалістично, але безпечно для малюка, тому дитина не поріжеться й не обпечеться, як може статися із реальними перукарськими інструментами. Завдяки цьому із цим набором можна грати не тільки із ляльковим волоссям, але й з реальним, адже іграшки йому не зашкодять!
У комплект входять стайлер для волосся, який імітує підсвітку й звуки реального приладу, а також дві різні щітки для волосся, дві заколки та бігуді для гарних локонів.
Особливості:
- стайлер імітує підсвітку й звукові ефекти справжнього перукарського інструменту;
- стайлер працює від двох батарейок типу “ААА” (не включені до набору);
- до набору входить підставка для стайлера;
- також до набору входить: дві заколки, двоє бігуді, баночка для спрею для волосся, дві пари ножиць;
- дві щітки: одна професійна, інша - гребінець.
Розмір упаковки: 39 см × 6 см × 25 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Парикмахер, салон красоты |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 390 мм |
| Высота | 250 мм |
- Цена: 736 ₴






