НовинкаПодарок

💙Дитячий набір лялька A 787-3 висота 30см, тато з донькою у колясці, ноутбук, чашка, аксесуари, у коробці
789 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120304
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Дитячий набір лялька A 787-3 висота 30см, тато з донькою у колясці, ноутбук, чашка, аксесуари, у коробці»
Дитячий набір лялька A 787-3 висота 30см, тато з донькою у колясці, ноутбук, чашка, аксесуари, у коробці
Чи може бути щось миліше, ніж батько з маленькою дитиною, які вийшли на прогулянку разом? Молодий тато із задоволенням проведе цей день з донечкою!
Особливості:
- набір включає 2 ляльки: тато з донечкою;
- візочок;
- набір включає додаткові аксесуари - ноутбук, чашку;
- ляльки мають знімний одяг;
- рухливі ручки та ніжки;
- голова ляльок виконана з гуми, а тіло - з пластику;
- висота старшої ляльки - 30 см.
Лялька вдягнена у сучасний одяг та зручне спортивне взуття, яке за бажанням можна легко зняти. Рухливі ручки та ніжки ляльок дають можливість прийняти будь-яку позу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Высота | 30 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| Высота упаковки | 365 мм |
Информация для заказа
- Цена: 789 ₴






