
❤️Інтерактивна лялька Настенька 58см, міміка, пісні, вірші, казки, вікторини, розмовляє російською
2 235 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120284
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Інтерактивна лялька Настенька 58см, міміка, пісні, вірші, казки, вікторини, розмовляє російською»
Інтерактивна лялька Настенька 58см, пісні, вірші, казки, вікторини, розмовляє російською
Настінька - інтерактивна лялька. Її особливість у тому, що вона сприймає живу мову, з легкістю відповідає на поставлені питання (24 питання та фрази, на які реагує Настенька), розповідає віршики, загадки, лічилки, казку "Теремок". Навчає рахунку, в тому числі з описом кожної цифри. Допоможе зробити заряджання. Розкаже про пори року. На кожне запитання Настенька має кілька варіантів відповідей. Вона відреагує, якщо її перевернути головою. Загалом, веде себе, як справжнісінька маленька дівчинка. Завдяки цьому Настенька може стати добрим другом вашій дитині. У Настеньки довге волосся, яке можна заплітати. Ляльку можна перевдягати. Грати з нею - суцільне задоволення! Щоб почати спілкуватися з Настенькой, треба включити ляльку (кнопка «вкл./викл.» знаходиться на її спині) і активізувати її, навіщо вимовити слово або фразу з списку нижче:
- Настінка! Привіт! Давай пограємо! Я люблю тобі! Ти любиш казки? Ким ти хочеш стати? Твій улюблений колір. Веселий рахунок. Розумниця! Підемо в зоопарк! (Давай ще!)
- Розкажи віршик! (Давай ще!)
- Давай танцювати! (Давай ще!)
- Розкажи про пори року! (Давай ще!)
- Зробимо зарядку! (Давай ще!)
- Вікторина! (Давай ще!)
- Пора спати!
- До побачення!
Після цього Настенька вам відповість. Якщо лялька ставить запитання, що вимагає однозначної ствердної чи негативної відповіді, будьте лаконічні - скажіть "ні" чи "так". Це дозволить продовжити вашу розмову з Настенькою. Якщо ж питання не має на увазі однозначної відповіді, то до відповіді немає жодних вимог.
Приклади деяких фраз, які здатна вимовляти інтерактивна лялька Настенька:
- Вітання!
- Я так рада тебе бачити!
- Давай дружити!
- Я така рада появі нового друга!
- Я чекала тебе! Я за тобою скучила!
- Я хочу їсти! Нагодуй мене, будь ласка!
Настінка із задоволенням розповість вашій дитині віршик чи казку. Якщо малюкові сподобався розказаний лялькою віршик чи загадка, і він хоче продовження, треба сказати ляльці: "Давай ще!" Перед тим як поставити запитання, дочекайтеся, поки лялька домовить розпочату фразу. Щоб перервати промову Насті, достатньо натиснути їй на праву ручку. Утримуючи ручку ляльки протягом 3-5 секунд, ви відправите її в "сплячий" режим. Щоб "розбудити" Насту, натисніть на праву ручку. Перебуваючи в режимі очікування довше 45 секунд, лялька автоматично переходить у "сплячий" режим. Інтерактивна лялька Настінка - чудовий подарунок дитині.
Характеристики:
- Працює від 6 батарей типу АА (не входять в комплект).
- Вік: від 3 років
- Тип батарейок: AA
- Склад: пластик, текстиль.
- Об'єм: 32.4053 л
- Розмір упаковки: 15 см × 62 см × 29,5 см
- Розмір іграшки: 26 см × 12 см × 58 см
- Країна виробник: Китай
- Висота, см: 58
- Тип: ляльки
- Звук: так
- Працює від батарейок: так
- Обережно! Російська озвучка
- Тип живлення: від батарейок
- Особливості ляльки: заплющує очі
- Кількість батарейок: 6
- Стать ляльки: дівчинка
- Вага брутто: 2050 г
- Мова: російська
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Высота | 58 см |
| Ширина | 12 см |
| Длина | 26 см |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 295 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Высота упаковки | 620 мм |
- Цена: 2 235 ₴




