
💜Коляска трансформер для ляльок з колискою 9346/016/81100 залізна, демісезонна, ручка регулюється, Блакитна
2 069 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120282
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💜Коляска трансформер для ляльок з колискою 9346/016/81100 залізна, демісезонна, ручка регулюється, Блакитна»
Коляска трансформер для ляльок з колискою 9346/016/81100
Коляска дуже зручна та функціональна. Легко трансформується у два положення – сидяче та лежаче. Також в комплекті є люлька, що знімається, для транспортування пупса.
Характеристики:
- регульована спинка (від сидячого до лежачого положення) та підніжка;
- ходова частина коляски оснащена амортизаторами;
- задні та передні колеса неповоротні;
- ручка коляски регульована, перекидна, прогумована;
- висота коляски від ручки до підлоги: 63см;
- розмір коляски в розкладеному вигляді: 66x35, 5x68см;
- розмір коляски в зібраному вигляді: 65,5x35x53,5см;
- діаметр коліс: 14 см;
- колеса виготовлені з ПУ;
- матеріал: метал+тканина;
- коляска упакована в коробку;
- для дітей віком від трьох років.
У набір входять:
-коляска;
-сонцезахисний козирьок;
-кошик для іграшок з текстилю;
-колиска-перенесення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Melogo |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал коляски | Пластик, Текстиль, Металл |
| Цвет | Голубой |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Складная конструкция | Да |
| Регулируемая ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Матеріал колес | Поліуретан |
| Размеры | |
| Ширина | 355 мм |
| Длина | 660 мм |
| Высота | 680 мм |
- Цена: 2 069 ₴



